STEFANO TERRAZZINO SHOW – OGROMNA DAWKA POZYTYWNEJ ENERGII PODCZAS WŁOSKIEGO WIECZORU W DDK

Ten weekend to małe Dni Dąbrowy. Pandemia uniemożliwiła przeprowadzenie imprezy masowej w plenerze latem 2020 i 2021 r., dlatego Dąbrowski Dom Kultury postanowił dać mieszkańcom to, co im się w tych trudnych czasach szczególnie należy – spotkanie wokół kultury w zorganizowane w bezpiecznej formie. W efekcie mogli oni uczestniczyć 19.11 w „Zaduszkach Dżemowych Wojtka Klicha” w OSK i w koncercie „Stefano Terrazzino Show” w „Sokole” 21.11.
Koncert Stefano Terrazzino to włoski wieczór pełen przebojów, poezji i magii tańca (Stefano to nie tylko piosenkarz, ale świetny tancerz, znany z programów TV i prezenter telewizyjny). Na scenie towarzyszyli mu: w pięknych układach słoweńska tancerka i choreografka Janja Lesar, w muzyce tworzonej w 100% na żywo zespół muzyczny. Taniec wśród widzów, w połączeniu z efektami świetlnymi, był niesamowitym widowiskiem. Stefano i Janja porwali do tańca przypadkowo wybranych widzów, w słynnym przeboju „Felicita” artyście towarzyszyła jedna z fanek. To było prawdziwe show, artyści bisowali i żegnani byli owacją na stojąco.
Liczna publiczność porwana do wspólnego śpiewu, żywiołowo reagowała na prowadzenie show przez Stefano i jego drużynę.
Jak podkreślił Paweł Chojnowski – Dyrektor DDK, koncert był okazją do odskoczni od ciężkich czasów walki z pandemią i dał wiele nadziei oraz wlał w serca dąbrowian mnóstwo otuchy.
Patronat medialny przyjął portal Koncertowy Tarnów i Okolice. DDK dziękuje serdecznie partnerom – Hotelowi „Cristal Park” w Dąbrowie Tarnowskiej za okazaną pomoc i życzliwość oraz pełen profesjonalizm, patronowi medialnemu za relację online, Mariuszowi Skrzyniarzowi („Multipixel”) za relację fotograficzną.

About the author: ddk