DZIEŃ DZIECKA Z DDK PEŁEN CZYSTEJ RADOŚCI

Pogoda dopisała, nastroje uczestników też! W imprezie z okazji Dnia Dziecka na parkingu DDK rozkręcały zabawę najmłodszych i nieco starszych animatorki z programem “Bajkowy świat smerfów”, przez całe popołudnie odbywało się malowanie twarzy i wyplatanie wianków (Elżbieta Wiatr, Paulina Białas z DDK, Justyna Wiatr, pomoc Wiesława Wiatra), od 15:00 do 20:00 można było za darmo korzystać z trzech dmuchańców.

A przez trzy ostatnie godziny trwała zabawa w ramach ogólnopolskiego szaleństwa Holi Święto Kolorów. W rytmach tanecznych (DJ), z konkursami zawierającymi atrakcyjne nagrody i z widowiskowymi wyrzutami kolorowych proszków w tym wydarzeniu, które w Dąbrowie odbyło się już trzeci raz, wzięli udział: dzieci, młodzież i dorośli. Tutaj nie ma granic wiekowych, jest powszechna otwartość na korzystanie z czystej radości bycia razem i wspólnej zabawy.

Nie zabrakło waty cukrowej, balonów i popcornu, napojów a plac wypełnił się ludźmi spragnionymi beztroskiego świętowania Dnia Dziecka w Dąbrowie Tarnowskiej. Festyn zorganizował Dąbrowski Dom Kultury.

Animacje smerfowe i wynajem dmuchańców był możliwy dzięki solidarnemu wsparciu finansowemu z miejskich rad osiedlowych, co kilkakrotnie podkreślał Paweł Chojnowski – Dyrektor DDK, dziękując publicznie ich przewodniczącym: Andrzejowi Gizie, Marcinowi Kądzielawie, Dariuszowi Lizakowi.

About the author: ddk