KONCERT FINAŁOWY DNI DĄBROWY TO SZANSA NA PROMOCJĘ LOKALNYCH TALENTÓW

Od kilku lat uzdolnione wokalistki i tancerki doskonalące swe umiejętności i rozwijające talenty pod kierunkiem instruktorów w Dąbrowskim Domu Kultury mają szanse na prezentację swoich możliwości przed liczną publicznością podczas Finału Dni Dąbrowy.

Tak też będzie w tym roku 16 lipca na scenie plenerowej obok Hotelu Cristal Park. Tuż po godz.17:00 wystąpią 4 formacje tańca nowoczesnego prowadzone przez ukraińską choreografkę Marinę Grygorjevą w ramach zajęć w prywatnym Art. Dance Studio Tańca. Widzowie zobaczą łącznie sześć różnych układów tanecznych z pomysłowymi, profesjonalnymi kostiumami.

Po tancerkach zaprezentuje się 12 wokalistek, jedna z nich – Nadia Stachura wystąpi z zespołem muzycznym. Dzieci i młodzież uczy się na co dzień w DDK śpiewu pod kierunkiem Moniki Kuty – animatorki, instruktorki i również występującej na scenach wokalistki.

Niespodziankę muzyczną szykują organizatorzy tuż przed koncertem gwiazdy wieczoru – „Baciarów” (około godz.20:30). Niemniej, jak to z niespodziankami bywa, nie uchylą rąbka tajemnicy…

About the author: ddk