+48 14 655 92 14 | ddk0@op.pl | ddk_ksiegowa@onet.pl

“Kino na Szpilkach” z filmem “Teściowie 2”

Pierwsze po wakacjach, ulubione przez kobiety spotkanie przy okazji seansu filmowego, degustacja i promocja na stoiskach ustawionych w holu kina, specjalna cena biletu, losowanie nagród rzeczowych.

Święto Kina 2023

Kino "Sokół" Kościuszki, Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie, Poland

Coroczna akcja promocyjna organizowana przez sieć Multikino dla wybranych kin w Polsce, dofinansowane przez Polski Instrytut Sztuki Filmowej. Bilety w sobotę 30.09 na wybrane seanse w cenie 12 zł.

Koncert duetu Cebula & Kusion podczas wernisażu wystawy “Radio Nostalgia”

Ośrodek Spotkania Kultur Joselewicza 6, Dąbrowa Tarnowska, Wybierz, Poland

Wernisaż otwiera wystawę radioodbiorników z lat 20-ych i 30-ych XX w. oraz polskich odbiorników z lat 1946-66 z kolekcji Ks. Ryszarda Piaseckiego. Koncert dwóch wybitnydh akordeonistów i wystawa w dawnej Sali Modłów Synagogi (obecnie Ośrodek Spotkania Kultur). Wstęp wolny.

XIV Międzypowiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej “Poszukiwania”

Sala kinowa DDK Kościuszki 11, Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, Poland

Eliminacje powiatowe 14. edycji "Poszukiwań". Impreza adresowana do młodzieży szkolnej (klasy IV-VI, VII-VIII i ponadpodstawowe). Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej (karta zgłoszenia, regulamin).

X Powiatowy Konkurs Recytatorski „OD NIEPODLEGŁOŚCI DO NIEPODLEGŁOŚCI”

X Powiatowy Konkurs Recytatorski „OD NIEPODLEGŁOŚCI DO NIEPODLEGŁOŚCI” poświęcony 105. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i obronie wartości niepodległościowych w latach 1798-1989 – Radgoszcz (budynek wielofunkcyjny, Gminnej Biblioteki Publicznej). Szczegóły - regulamin i karta zgłoszenia znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej DDK. Konkurs przeznaczony dla uczniów klas IV-VIII i szkół ponadpodstawowych.

Zaduszki Dżemowe Wojtka Klicha

Ośrodek Spotkania Kultur Joselewicza 6, Dąbrowa Tarnowska, Wybierz, Poland

Kolejna edcyja corocznej imprezy w malowniczym wnętrzu dąbrowskiej Synagogi. Wystąpią muzycy - przyjaciele Wojtka Klicha i on w autorskim programe poświęconym pamięci artystów sceny, którzy już odeszli. Bilety - 40 zł

X Gminny Konkurs Stroików Świątecznych

Galeria Dąbrowskiego Domu Kultury Kościuszki, Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie, Poland

Kolejna edycja konkursu obrzędowego dotycącego plastyki  Bożego Narodzenia. Szczegóły z regulaminem są w naszym BIP.