DZIEŃ KOBIET Z „OBYWATELAMI DT”

Sobotni wieczór 6 marca zapowiada się niezwykle w Dąbrowskim Domu Kultury. Na scenie o godz.18:00 wystąpią młodzi, zdolni i pełni energii muzycy tworzący grupę „Obywatele DT”. W jej skład wchodzą: Ryszard Streb, Norbert Giza i Jakub Dybowski. Cała trójka to rodowici dąbrowianie, piszą i komponują własne utwory, grają też covery znanych przebojów.
Koncert „Czerwone róże od Obywateli DT” jest sposobem na uczczenie Pań w ramach obchodów ich pięknego święta, ale też okazją do pomocy charytatywnej dla Gabrieli Łoś. Wstęp jest wolny, obowiązkowo należy pobrać w sekretariacie DDK wejściówki przypisane do konkretnych miejsc. Podczas koncertu będą zbierane datki na rzecz Gabrieli, będzie też prowadzona akcja promocyjna akcji siepomaga, służącej temu celowi. Ze względu na obostrzenia sanitarne w koncercie może wziąć udział tylko 50% widzów (maksymalnie 78 osób), dlatego istotne jest pobranie wejściówek – warunku wstępu. Każdy musi wypełnić i podpisać oświadczenie na temat COVID-19 (dostępne w kasie DDK). Zgodnie z regulaminem instytucji podczas koncertu należy zachować dystans (1,5 m w holu, co drugie miejsce na sali – nie dotyczy osób z tego samego miejsca zamieszkania) i mieć zakryte usta oraz nos maseczką (od soboty 27.02 inne rodzaje zakrycia są niedozwolone).
Organizatorami koncertu są: DDK oraz portal Koncertowy Tarnów i Okolice. Koncert będzie transmitowany online, będzie to profesjonalna realizacja, z użyciem 4 kamer. Zachęcamy do udziału! W czasach pandemii to rarytas grania na żywo w Dąbrowie Tarnowskiej.
Dziękujemy sponsorom: Stile Di Vita, Masters’s Gym, Strefie Stylu Butik, Pinacoladzie i MR.

About the author: ddk