X Dąbrowska Noc Bluesowa – zaproszenie

Zapraszamy na jubileuszową 10. edycję Dąbrowskiej Nocy Bluesowej! Ten unikatowy festiwal, który na przestrzeni lat stał się jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w regionie, będzie w tym roku nie tylko świetną okazją do celebracji bluesa, ale także uhonoruje dziesięć lat niezwykłej muzyki i niesamowitych występów. Wydarzenie co roku odbywa się na dziedzińcu zabytkowej synagogi, co dodaje festiwalowi dodatkowego uroku i wyjątkowego charakteru. Przyjdź i przekonaj się sam, dlaczego Dąbrowska Noc Bluesowa co roku przyciąga lokalną społeczność i miłośników muzyki z całego regionu!

Wystąpią:

  • Ci Co Wcześniej
  • Piotr Krakowski
  • Szulerzy + Michał Kielak (“Kasa Chorych”)

Dąbrowska Noc Bluesowa będzie przeprowadzona jako istotna część Dni Dąbrowy Tarnowskiej 2023. Honorowy patronat nad przebiegiem wydarzenia obejmuje Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej. Głównymi organizatorami są Dąbrowski Dom Kultury oraz Sebastian Lechowicz – inicjator przedsięwzięcia, lider zespołu “Ci Co Wcześniej”. Festiwal odbędzie się na dziedzińcu Ośrodka Spotkania Kultur (dawna synagoga), początek o godz.19:00.

W przypadku niepogody koncert zostanie przeniesiony do Dąbrowskiego Domu Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Kościuszki 11.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

About the author: ddk