„SZULERZY” NA ÓSMEJ NOCY BLUESOWEJ W DĄBROWIE

23 lipca w piątkowy wieczór na dziedzińcu Ośrodka Spotkania Kultur (dawna dąbrowska synagoga) znów rozbrzmiewać będą bluesowe rytmy. Zbliża się ósma edycja imprezy wysoko ocenianej przez mieszkańców i wakacyjnych gości w stolicy powiatu, ukochana przez lokalnych muzyków i miłośników bluesa.

W tym roku oprócz muzyków lokalnych wystąpi jako gwiazda zespół „Szulerzy”. To formacja z 20-letnim doświadczeniem, finalista III edycji MUST BE THE MUSIC – Tylko Muzyka. „Szulerzy” proponują koncert w stylistyce retro rock&roll/big-bit. Występują jako support uznanych artystów oraz na Dniach Miast, festiwalach bluesowych, country (Mrągowo, Lesko), zlotach motocyklowych, itp. Dyskografia grupy zawiera siedem albumów, aktualnie promują najnowszy o tytule “18”! Taneczna rock&rollowa energia, melodyjne kompozycje i polskie teksty są znakiem rozpoznawczym „Szulerów”.

Organizatorzy: Dąbrowski Dom Kultury i Sebastian Lechowicz zapewniają o niepowtarzalnej aurze koncertu i emocjach. Wstęp wolny, jednak z uwagi na obostrzenia sanitarne obowiązuje limit widzów (250 os. + osoby zaszczepione), bezwzględnie egzekwowany przez służby porządkowe. Początek koncertu o godz.19:00. W przypadku niepogody zostanie on przeniesiony do sali Kina „Sokół”.

About the author: ddk