POCZĄTEK PAŹDZIERNIKA POD ZNAKIEM BONDA I PSIEGO PATROLU W „SOKOLE”

Dwa tytuły zdominują Kino „Sokół” w Dąbrowie w I połowie października. Najmłodsi będą mogli czuć się usatysfakcjonowani, bo bijący rekordy popularności „Psi patrol” w kinach polskich, ale i na całym świecie, zawita do Dąbrowy. W tym pierwszym pełnometrażowym filmie o ulubionych bohaterach kreskówek w odcinkach najmłodsi widzowie zobaczą swoich ulubieńców: owczarka Chase’a, dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, kundelka Rocky’ego, labradorkę Zumy, suczkę cockapoo Skye oraz 10-letniego chłopca Rydera, szefa całego oddziału. Pojawi się też zupełnie nowa znacząca postać – jamniczka Liberty. Cała drużyna będzie musiała wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by stawić czoła największemu wyzwaniu w życiu: najgroźniejszy rywal Psiego Patrolu, czyli burmistrz Humdinger, staje na czele Adventure City i zaczyna siać w nim spustoszenie. Bo burmistrz wcale nie przepada za psami, jest zdecydowanie wielbicielem kotów. Film będzie pokazywany w „Sokole” 1-14.10 na seansach popołudniowych.
Druga propozycja to wyczekiwana przez fanów przez niemal dwa lata, opóźniona z powodu pandemii, premiera najnowszego hitu o Jamesie Bondzie – „Nie czas umierać”. Bond grany oczywiście przez Daniela Craiga opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.
„Nie czas umierać” 1-14.10 można będzie oglądać w „Sokole” na seansach wieczornych. Nie przegapcie, bo to tylko dwa tygodnie i ani dnia dłużej!

About the author: ddk