„BAJKOWY KONCERT” W WYKONANIU UCZNIÓW MONIKI KUTY

Koncert z myślą o rodzicach, dziadkach i babciach oraz rodzeństwie młodych wokalistek i wokalistów uczących się śpiewu pod kierunkiem Moniki Kuty na zajęciach w Dąbrowskim Domu Kultury odbył się w sali kinowej „Sokoła”.
Tytuł koncertu związany jest z tematami bajkowymi prezentowanych utworów (baśnie, bajki i filmy animowane dla dzieci). Na scenie wystąpili: Aleksandra Boryczka, Laura Węc, Wojciech Kędzior, Milena Ciężkowska, Milena Zawiłowicz, Kinga Pochroń, Weronika Moskal, Martyna Mosio, Aleksandra Kogut, Zuzanna Witek, Zofia Ciećko, Patrycja Cudak, Martyna Warchoł, Adriana Wójcik. W wielkim finale wszyscy młodzi wokaliści wystąpili razem w interpretacji utworu „Pół kroku stąd” (z filmu „Vaiana; Skarb oceanu”).
Paweł Chojnowski – dyrektor DDK podziękował dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom za codzienny trud w rozwoju talentów wokalnych, Pani Monice Kucie za trud pedagogiczny i wytrwałość w pracy nad doskonaleniem warsztatu młodych wykonawców. Wyraził nadzieję na promocję talentów wokalnych uczestników „Bajkowego koncertu” przy okazji imprez w nowym sezonie 2021/22. Monika Kuta podziękowała swoim uczennicom i uczniom oraz załodze DDK słodkimi upominkami.

About the author: ddk