FINAŁ DNI DĄBROWY – SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Finał kulturalnego święta miasta i gminy na stadionie MLKS Dąbrovia rozpocznie się w niedzielę 17 lipca na scenie o godz.17:00, ale już od 15:00 dostępne będą atrakcje dla dzieci ufundowane przez Jacka Sarata – Prezesa Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Dąbrowie Tarnowskiej (dmuchańce: zjeżdżalnia, zamek i suchy basen z kuleczkami dla najmłodszych). Dla publiczności wystąpi sześć grup tanecznych z Dance Art. Studia Tańca Maryny Grygorjevej, formacja „Voce” z DDK (choreografia Pawła Potępy), wokaliści: Kinga Pochroń, Milena Zawiłowicz, Patrycja Cudak, Zuzanna Witek, Nadia Stachura, Blanka Pietras, Kinga Fido, Aleksandra Kogut, Zofia Ciećko, Adriana Wójcik (przygotowane przez Monikę Kutę) oraz Ola Żuchowicz.
Około godz.19:00 zagrają Obywatele DT, promujący swoją debiutancką płytę, na godz.20:30 przewidziano koncert grupy Bayer Full, świętującej w tym roku piękny jubileusz 40-lecia pracy scenicznej na rynku disco polo.
Atrakcje kulinarne w sekcji gastronomicznej zlokalizowane za jedną z bramek piłkarskich będą gotowe od godz.14:00. Oprócz nich będą obecne inne typowo festynowe atrakcje (balony, zabawki, malowanie twarzy, wata cukrowa), na stadionie będzie można posmakować także regionalnych przysmaków przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich Wsi Nieczajna Górna i otrzymać gadżety promocyjne na stosiku Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej.
Zapraszamy dąbrowian i gości na imprezę po pandemicznej pauzie. Wstęp wolny!

About the author: ddk