Urząd Gminy w Radgoszczy i Dąbrowski Dom Kultury zapraszają na finałową część X Międzygminnego Festiwalu Kolęd, w której o laury rywalizować będą zdobywcy miejsc I-III w eliminacjach gminnych. Festiwal odbędzie się w sali kinowej DDK w najbliższą niedzielę 22 stycznia o godz.15:00. Wstęp wolny.
PORZĄDEK PREZENTACJI (godz.15:00)
Przedszkola, soliści
L.p.
Nazwisko i imię
Przedszkole
Tytuł utworu
1
Frączek Leon
Ochronka
Była noc
2
Dworak Paulina
Luszowice
Pastorałka od serca do ucha
3
Juzba Szymon
Radgoszcz
Była noc
4
Sak Liwia
Ochronka
Nie miały Aniołki choinki na święta
5
Gumułka Piotr
Luszowice
Skrzypi wóz
6
Kuta Amelia
Radgoszcz
Pastorałka od serca do ucha
7
Warias Marcelina
Luszowice
Aniołek
8
Szewczyk Helena
Nr 2 w Dąbrowie T.
Maleńki Jezu, śpij
9
Błoniarz Helena
Radgoszcz
Przybieżeli do Betlejem
Przedszkola, zespoły
L.p.
Nazwa
Przedszkole
Tytuł utworu
1
MISIE
Radgoszcz
Przybieżeli do Betlejem
2
MOTYLKI
Nr1 w Dąbrowie
Jedyna taka noc
3
BIEDRONECZKI
Nr2 w Dąbrowie
Puk, puk, puk
4
PSZCZÓŁKI
Luszowice
Dziś w stajence
Szkoły podstawowe (dalej – SP), klasy I-II, soliści (godz.16:00)
L.p.
Nazwisko i imię
SP
Tytuł utworu
1
Światłowski Aleks
Smęgorzów
Nie miały Aniołki choinki na święta
2
Minor Eliza
Luszowice
Dzisiaj w Betlejem
3
Constante Giulia
Nr3 w Dąbrowie
Jezus malusieńki
4
Wolak Zuzanna
Radgoszcz
Leć kolędo
5
Frączek Maja
Nr2 w Dąbrowie
Złota gwiazdka
6
Galus Igor
Zarzecze Duże
Kolędujemy
7
Bociek Klara
Nr2 w Dąbrowie
Pastorałka prosto z nieba
Szkoły podstawowe (dalej – SP), klasy I-III, zespoły (godz.16:30)
L.p.
Nazwa
SP
Tytuł utworu
1
Klasa II a
Nr 1 w Dąbrowie
Puk, puk, puk
2
NIEZAPOMINAJKI
Radgoszcz
Nie miały aniołki…
3
DO-RE-MI-DO
Nr 1w Dąbrowie
Lulaj go, matko lulaj
4
KOLĘDNICY
Luszowice
Puk, puk, puk
5
ISKIERKI
Nr 2 w Dąbrowie
Był pastuszek bosy
6
WESOŁE NUTKI
Zarzecze Duże
Puk, puk, puk
7
Duet Szymon Walczak i Jan Kijak
Nr 1 w Dąbrowie
Na Rusinowej Polanie
8
SUPERAKI
Radgoszcz
Pachnie świętami
Szkoły podstawowe (dalej – SP), klasy III-IV, soliści (godz.17:15)
L.p.
Nazwisko i imię
SP
Tytuł utworu
1
Dąbroś Maksymilian
Nr 1 w Dąbrowie
Dnia jednego o północy
2
Cudak Martyna
Zarzecze Duże
Pachnie świętami
3
Chmura Maria
Smęgorzów
Święta to niespodzianek czas
4
Gumułka Karolina
Luszowice
Poszły dzieci do Betlejem
5
Krawczyk Karolina
Smęgorzów
Babci zegar
6
Zawiłowicz Milena
Radgoszcz
To dla nas przyszedłeś na świat
7
Morawiec Michał
Nr 1 w Dąbrowie
A kiedy Wigilii przyjdzie czas
PRZERWA – około godz.17:45, werdykt i nagrody 18:00-18:30
Szkoły podstawowe (dalej – SP), klasy IV-VI, zespoły (godz.18:30)
L.p.
Nazwa
SP
Tytuł utworu
1
KOLĘDOWA PIĄTKA
Nieczajna G.
Do stajenki
2
TAKT
Zarzecze Duże
Pastorałka od serca do ucha
3
PROMYKI DOBRA
Nieczajna G.
Puk, puk, puk
4
RADOSNE NUTKI
Luszowice
Życzenia
5
MUZA
Nr 1 w Dąbrowie
Bardzo cicha noc
6
SCHERZO
Radgoszcz
Grajmy Panu
Szkoły podstawowe (dalej – SP), klasy VII-VIII, zespoły (godz.19:00)
L.p.
Nazwa
SP
Tytuł utworu
1
Duet Dominika Gut i Nikola Bądal
Szarwark
Mario, czy już wiesz
2
UNISONO
Zarzecze Duże
Skrzypi wóz
3
DO RE MI
Nr 2 w Dąbrowie T.
Pastuszkowie, bracia mili
4
STACCATO
Radgoszcz
Gdy się Chrystus rodzi
5
Tercet
Nr 2 w Dąbrowie T.
Pierwsza gwiazda
Szkoły podstawowe (dalej – SP), klasy V-VI, soliści (godz.19:20)
L.p.
Nazwisko i imię
SP
Tytuł utworu
1
Pyzik Magdalena
Zarzecze Duże
Biała Ziemia
2
Pater Martyna
Nr 3 w Dąbrowie
Mario, czy już wiesz?
3
Burzec Anna
Radgoszcz
W żłobie leży
4
Kogut Aleksandra
Smęgorzów
Kołysz się w rytm melodii tej
5
Kaleta Karolina
Radgoszcz
Lulajże Jezuniu
6
Kulczyk Maja
Nr 1 w Dąbrowie
Mario, czy już wiesz
Szkoły podstawowe (dalej – SP), klasy VII-VIII, soliści (godz.19:40)
L.p.
Nazwisko i imię
SP
Tytuł utworu
1
Sytoń Magdalena
Nr 2 w Dąbrowie
Kołysanka Józefa
2
Niemczura Amelia
Luszowice
O Gwiazdo Betlejemska
3
Sitko Martyna
Nieczajna G.
Małe Betlejem
4
Kacała Jakub
Radgoszcz
Uciekali
5
Toczek Katarzyna (ak. Hubert Lichorobiec)
Nr 1 w Dąbrowie
Maleńka miłość
6
Frąc Dagmara
Zarzecze Duże
Ta święta noc
PRZERWA NA WERDYKT 20:00-20:15, werdykt i nagrody 20:15-20:30