DO FINAŁU DNI DĄBROWY ZOSTAŁO JESZCZE TYLKO 4 DNI

Przypominamy, że Finał Dni Dąbrowy Tarnowskiej w tym roku odbędzie się w nowym miejscu – na parkingu obok Hotelu Cristal Park i na wzgórzu powyżej tego parkingu, gdzie zostanie postawiona scena plenerowa (skierowana ku ul. Sportowej).

Początek imprezy o godz.17:00. Publiczność będzie mogła wspomagać się telebimem. W I części zaprezentują się młodzi wokaliści uczący się pod kierunkiem Moniki Kuty w DDK oraz formacje tańca nowoczesnego Dance Art. Studio Tańca. W części wieczornej wystąpi „Kriva Drina” (około godz.19:00 – bałkański folk w wykonaniu krakowskiej, pełnej dobrej energii grupy, w której składzie jest dąbrowianin Michał Gąsior), gwiazdy tego koncertu to znane wszędzie i uwielbiane „Baciary” (godz.21:00) oraz DJ Sofi (23:00), która rozkręci największą imprezę taneczną w regionie. Będzie jeszcze jedna muzyczna niespodzianka z urzekającym akcentem rodzimym (tuż przed „Baciarami”). Oczywiście wstęp na koncerty jest wolny. Organizatorzy zadbali i milusińskich (darmowa strefa zabaw) i całe rodziny (gastronomia).

Ponieważ priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników imprezy masowej, dlatego po konsultacjach ze służbą ochrony, policją i PSP podjęto decyzję administracyjną o zamknięciu dla ruchu kołowego ulic: Sportowej, Zielonej i Różanej w godz,10:00-1:00 w niedzielę 16 lipca. Przygotowano parkingi umożliwiające pozostawienie samochodów w pobliżu terenu imprezy. Ich lista zostanie podana na stronach internetowych i portalu Facebooka DDK w środę 12 lipca.

Organizatorzy: Dąbrowski Dom Kultury, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Koncertowy Tarnów i Okolice. Partner koncertu – Hotel Cristal Park.

About the author: ddk