KABARET FIFA-RAFA ZNANY Z TELEWIZJI WYSTĄPI W DDK!

Wiosenny piątkowy wieczór 12 kwietnia zapowiada się bardzo obiecująco.

Kabaret FIFA-RAFA zaprasza do Kina “Sokół” w Dąbrowie Tarnowskiej na swój najnowszy program “LOVE IS IN THE AIR”. Kabaret zabiera publiczność w podróż po przestworzach humoru, by razem z widzem brodzić w obłokach absurdu i zapewnić mu błogie oderwanie od przyziemnej rzeczywistości. Przez około 90 minut zapewnia solidną dawkę lotnych żartów, przyjemne widoki i stratosferyczny poziom energii co sprawia, że z występu każdy wychodzi uskrzydlony.

Członkowie kabaretu na co dzień są parą, co nadaje spektaklowi atrakcyjności, naturalności i nieskrępowanej spontaniczności. Ola i Mateusz uwielbiają zaskakiwać widownię swoim błyskotliwym podejściem do komedii, czego efektem są gromkie brawa, salwy śmiechu i łzy szczęścia.

Ich skecze pojawiały się w programach telewizyjnych na antenach TVP, Polsatu, TV4, Nowa TV, Kino Polska i innych. Artyści są zdobywcami GRAND PRIX na słynnym festiwalu PAKA w Krakowie.

Aby wejść na występ nie trzeba przechodzić odprawy, mieć karty pokładowej, ani nadawać bagażu. Wystarczy kupić bilet!

https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-FiFa-RaFa/Love-is-in-the-air/Dabrowa-Tarnowska Rezerwacja biletów w biurze DDK lub kasie kina oraz pod nr tel. 14-655-92-14. W marcu i na początku kwietnia zapłacicie za bilety 30 zł, w dniu spektaklu będzie to ju

About the author: ddk