Konkurs fotograficzny “TACY JESTEŚMY – MY DĄBROWIANIE”

Lubisz fotografować? Uwiecznij na zdjęciu siebie, krewnego, sąsiada lub zupełnie Ci obcą osobę.

Czas pandemii, izolacji społecznej, pracy i nauki zdalnej może być pretekstem do refleksji na temat: “Jacy jesteśmy naprawdę?

To oraz budząca się pomału do życia wiosna zainspirowały Dąbrowski Dom Kultury do zaproponowania mieszkańcom nowej inicjatywy – Gminnego Konkursu Fotograficznego “Tacy jesteśmy – my dąbrowiane”.

Uczestnicy przesyłają prace na nośniku elektronicznym na adres e-mailowy DDK. Technika prac jest dowolna; mogą być z fotografowanym przez autora modelem lub autoportrety (selfie), portrety indywidualne lub zbiorowe. Konkurs ma formułę otwartą, dzieła będą oceniane w odrębnych kategoriach wiekowych. Werdykt zostanie ogłoszony 10 czerwca, termin nadsyłania prac – 4 czerwca.

DDK zachęca do udziału! Regulamin i karta zgłoszenia są na stronie internetowej domu kultury:

http://ddkdabrowa.naszbip.pl/regulaminy-konkursow-artystycznych

Wystawa pokonkursowa zostanie opublikowana w Internecie, na stronie DDK oraz na profilu Facebook. Planuje się również – w zależności od sytuacji pandemicznej – zorganizowanie wystawy nagrodzonych prac w galerii DDK w okresie letnim (czerwiec – sierpień) i w Ośrodku Spotkania Kultur (była synagoga) jesienią 2021 r. Koszt wykonania odbitek w formacie 20×30 cm pokrywa Organizator konkursu.

About the author: ddk