WIELKA WAKACYJNA PRZYGODA W KINIE – „WYPRAWA DO DŻUNGLI” W „SOKOLE” OD 30.07

Przełom lipca i sierpnia zapowiada się bardzo atrakcyjnie w dąbrowskim kinie dla dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od 30.07 przez dwa tygodnie będzie wyświetlana najnowsza superprodukcja Disneya – „Wyprawa do dżungli”.
Charyzmatyczny kapitan łodzi i odważna badaczka dzikiej przyrody wyruszają na wyprawę przez amazońską dżunglę, by odnaleźć drzewo życia. To początek niezwykłej przygody, w której ożyją legendy i mity amerykańskiego Disneylandu! Występują uwielbiani przez młode generacje aktorzy: Dwayne Johnson, Emily Blunt, Édgar Ramírez, Jack Whitehall. Na premierowym seansie będzie można w ramach akcji „Happy Seats” wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Dąbrowski Dom Kultury (30.07 godz.14:15).
Dla nieco młodszej widowni na pierwszy tydzień wakacyjnego przełomu miesięcy kino przygotowało film „Kraina smoków”. Akcja tej animacji rozgrywa się w Zacisznej Smoczej Dolinie. Spokojna przystań wszystkich smoków jest zagrożona najazdem ludzi. Wiele wskazuje na to, że zażegnany przed wiekami konflikt między ludźmi i smokami może rozgorzeć na nowo. W tej sytuacji dzielny srebrny smok Lung, wiedziony wiarą w legendę o smoczym raju, postanawia wyruszyć na jego poszukiwanie. Jest przekonany, że to właśnie tam wszystkie smoki będą już na zawsze bezpieczne. Bez zgody Smoczych Mędrców wymyka się z Doliny w towarzystwie zaprzyjaźnionego leśnego skrzata. Po drodze dołącza do nich pewien chłopiec, który uważa się za „smoczego jeźdźca”, choć do tej pory smoki oglądał tylko na obrazkach. Tropem tej niezwykłej trójki podąża pewna niebezpieczna istota, która na rozkaz ludzi o mrocznych sercach, ma pokrzyżować ich plany. Smok, chłopiec i skrzat to jednak niezwykłe trio, a ich odwaga, spryt i poczucie humoru, okażą się bardzo skuteczną bronią. W niedzielę 1 sierpnia o godz.15:30 po raz trzeci seansowi towarzyszyć będzie akcja promocyjna „Kino dla Malucha i jego Mamy” (ceny biletów, pufy).

About the author: ddk