DRUGA ODSŁONA TURNIEJU SIATKÓWKI 32. FINAŁU WOŚP W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

Osiem drużyn po zmaganiach w ubiegłotygodniowych eliminacjach spotkało się w wielkim finale na Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. Niedzielny poranek 21 stycznia rozpoczął się od losowania grup. Skutkiem meczów w systemie „każdy z każdym” w obu grupach wyłoniono cztery najlepsze zespoły, które po fazie play-off ostatecznie walczyły w półfinale i finale o czołowe lokaty i puchary WOŚP.

Zwycięzcą turnieju okazała się ekipa Siódmej Strefy, która pokonała rywali do trofeum mistrza Zelinę Jurków 2:0 (w setach 25:23, 28:26), III miejsce zdobyli Oldboye Stali Mielec, zwyciężając Anonimowych Siatkarzy z Radłowa 2:0 (25:16, 25:19).

W pokonanym boju zostali: Volleycoster, Bolesław, Instalbud Koszyce i Weterani Żabno. Zawody sędziowali: Mariusz Skrzyniarz, Tomasz Sternal, Paweł Chojnowski. W przeprowadzeniu turnieju pomogli wolontariusze sztabu WOŚP w Dąbrowie Tarnowskiej: Maja i Wojciech Sternal, Maja Cielczyk, Emilia Celak, Klara Masłoń, Karolina Radło i Wiktoria Skrzyniarz.

About the author: ddk