CO MOŻNA WYLICYTOWAĆ NA RZECZ WOŚP W DĄBROWIE?

Dzięki szczodrości i pomysłowości ofiarodawców – sponsorów i zwykłych mieszkańców zgromadziliśmy około 100 ciekawych gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które będą licytowane w sali kinowej DDK w niedzielę 28 stycznia. Nie ma wśród nich takich „petard” jak ubiegłoroczny motocykl, ale są rzeczy godne uwagi i praktycznie przydatne, jak i pamiątki wykonane na tę okazję.

Licytacja odbywać się będzie pomiędzy występami młodych artystów podczas finałowego koncertu. Pierwsze drobiazgi będą sprzedawane tuż po godz.17:00, między układami choreograficznymi tancerek z Art.Dance Studia Tańca. Potem partiami w setach – zawsze w połowie godziny (17:30, 18:30, 19:30), ostatnia tura będzie dedykowana najcenniejszym gadżetom. Sztab w DDK zaliczył do nich: certyfikat na kurs prawa jazdy kat.AM (dar Ośrodka Nauki Jazdy „Jedynka” Paweł Drożdż), zestaw wędek z akcesoriami, fotel biurowy do komputera (dar „Meblex” Marzeny i Marcina Stachurów) i voucher na usługi fryzjerskie od „Perfect Hair” w Tarnowie.

Oprócz wymienionych na liście oferowanych do sprzedaży przedmiotów i usług są: typowo orkiestrowe koszulki, kubki, kalendarze z nadrukami WOŚP (także i specjalnie wykonane dla Dąbrowy przez „Multipixel” Mariusza Skrzyniarza), akcesoria motoryzacyjne, telefoniczne i wartościowa odzież podarowane przez „Motozbyt” Jerzego Węgrzyna, dzieła sztuki i rękodzieło (dary Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy), vouchery i karnety od różnych firm przekazane przez Koncertowy Tarnów i Okolice (między innymi na wyciągi narciarskie i na wieżę widokową na Słotwinach i Ścieżkę w Koronach Drzew w Ciężkowicach, zakupy w salonach „Optyk Expert”, unikatowe egzemplarze (tylko po jednym!) – plakat dąbrowskiego WOŚP (projekt i druk – „Akcent Studio” Jarosława Gęzy) oprawiony przez „Studio Obrazu” Witolda Sosina, szklany zegar ścienny z logiem Komendy Powiatowej Policji podarowany przez Jarosława Kmiecia – Komendanta Powiatowego. Przygotowaliśmy także koszulki kolekcjonerskie (Czadoman, Totentanz, film „Mistrz”), piękne albumy (pasja podróżnicza i kulinarna), a nawet możliwość wylicytowania usług: mycia kostki brukowej i kompleksowego remontu kuchni. Nie zabraknie podarunków od patronów honorowych: Starosty i Burmistrza. Będą to zestawy gadżetów promocyjnych specjalnie dobrane i oznaczone na tę okazję.

About the author: ddk